Lista
udziałowców
 
Amper B sp. z o.o. sp.k.
ul. Wróblewskiego 7e
59-700 Bolesławiec
tel. +48 75 735 21 53
www.amperb.pl
e-mail: amperb@amperb.pl
Ampery Art. Elektryczne Hurt-Detal
ul. Czeladnicza 16
84-200 Wejherowo
tel. +48 58 672 72 72
www.ampery.pl
e-mail: biuro@ampery.pl
Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH Art.-El J. Kościuch i Wspólnicy sp.j.
Plac Zamkowy 10
62-500 Konin
tel. +48 63 242 81 05
www.art-el.pl
e-mail: biuro@art-el.pl
Hurtownia Best Elżbieta Kaczmaryk, Henryk Kaczmaryk sp.j.
ul. Wybickiego 13
77-200 Miastko
tel. +48 59 857 52 25
www.bestmiastko.ig.pl
e-mail: best@bestmiastko.ig.pl
Biuro Zaopatrzenia Technicznego BeZeT
al.Roździeńskiego 188b
40-203 Katowice
tel. +48 32 781 00 48
www.bezet.katowice.pl
e-mail: bzt@bezet.katowice.pl
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Blech sp. z o.o.
ul. Osadnicza 4
65-785 Zielona Góra
tel. +48 68 453 74 74
www.blech.pl
e-mail: blech@blech.pl
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Comel sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 130 E
80-405 Gdańsk
tel. +48 58 341 67 21
www.comel.pl
e-mail: gdansk@comel.pl
Domus Adam Chromik i Wspólnicy sp.j.
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. +48 32 215 28 40
www.domus.info.pl
e-mail: domus@domus.info.pl
Eko Polska s.c. A. Liszowski, H. Marchewka, I. Sebzda
ul. Kopernika 9 A
32-050 Skawina
tel. +48 12 291 21 08
www.ekopolska.eu
e-mail: skawina@ekopolska.eu
El-Bis sp. z o.o.
ul. Rybnicka 55
47-400 Racibórz
tel. +48 32 415 27 04
www.el-bis.pl
e-mail: setkowicz@el-bis.pl
Przedsiębiorstwo Budowlane El-Bud Stasicki Czesław
ul. Bema 1 A
38-500 Sanok
tel. +48 13 46 400 76
www.elbud.sanok.pl
e-mail: info@elbud.sanok.pl
EL-KAB sp. z o.o.
Wawrów, Os. Bermudy 92
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 733 62 00
www.elkab.com.pl
e-mail: elkab@elkab.info.pl
El-Mak Hurtownia Elektrotechniczna Maciej Kamiński
al. Jana Pawła II 25
87-800 Włocławek
tel. +48 54 413 24 02
www.el-mak.pl
e-mail: biuro@el-mak.pl
El-Maro Kreczetowscy, Ratajczak s.j.
ul. Łanowa 3
64-100 Leszno
tel. +48 65 529 95 54
www.el-maro.pl
e-mail: biuro@el-maro.pl
El-Sta sp. z o.o. S.K.
ul. Gdyńska 24 A
83-330 Żukowo
tel. +48 58 694 40 40
www.el-sta.eu
e-mail: el-sta@el-sta.eu
PHU Elbex Łukasz Ryczek
ul. Warsztatowa 17
64-920 Piła
tel. +48 67 212 31 96
www.elbex.pila.pl
e-mail: elbex@elbex.pila.pl
F.H.U. Elda sp. z o.o. S.K.
ul. Mieszka I 80
71-011 Szczecin
tel. +48 91 880 35 41
www.elda.szczecin.pl
e-mail: biuro@elda.szczecin.pl
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eldor Łukasz Baranowski
ul. Poznańska 125
18-400 Łomża
tel. +48 86 473 01 08
eldor24.pl
e-mail: biuro@eldor.net.pl
Elektro-Instal RPS sp. z o.o.
ul. Zegrzyńska 29/31
05-110 Jabłonna
tel. +48 22 782 41 31
www.elektro-instal.eu
e-mail: elektro-instal@ei-rps.pl
Centrum Handlowe Elektromarket sp. z o.o. S.K.
ul. Batorego 10 A
62-300 Września
tel. 61 436 57 39
www.elektro-market.com
e-mail: emarket@wp.pl
Firma Handlowa Elektron Marek Bujakowski, Jerzy Grudziński, Jerzy Grzybowski sp.j.
ul. Płońska 40
06-400 Ciechanów
tel. +48 23 672 39 23
www.elektronsj.pl
e-mail: elektronsj@elektronsj.pl
Elektrotech sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
tel. +48 32 355 55 15
www.elektrotech.eu
e-mail: biuro@elektrotech.eu
Elektrotek sp. z o.o.
ul. Luboszycka 23
45-222 Opole
tel. +48 77 541 80 80
www.elektrotek.pl
e-mail: info@elektrotek.pl
Elektryk sp. z o.o.
ul. Dobrzecka 72
62-800 Kalisz
tel. +48 62 764 63 90
www.elektryk.net.pl
e-mail: elektryk@elektryk.net.pl
Elektryk Janusz Iwański
al. Krakowska 42
02-284 Warszawa
tel. +48 22 846 26 99
www.elektryk-hurt.pl
e-mail: info@elektryk-hurt.pl
Elgal sp. z o.o. sp. k.
ul. Chopina 5
09-402 Płock
tel. +48 24 26 75 300
www.elgal.com.pl
e-mail: info@elgal.com.pl
Elhurt sp. z o.o.
ul. Modlińska 379
03-151 Warszawa
tel. +48 22 819 06 16
www.elhurt.eu
e-mail: el-hurt@el-hurt.pl
ELMAR Hurtownia Elektrotechniczna J. Maruszewski, K. Maruszewski sp.j.
ul. Leśna 42 B
62-081 Przeźmierowo
tel. +48 61 814 25 53
www.elmar.pl
e-mail: biuro@elmar.pl
Elmar Plus sp. z o.o.
ul. Handlowa 3
36-100 Kolbuszowa
tel. +48 17 227 19 98
www.elmarplus.com.pl
e-mail: kolbuszowa@elmarplus.com.pl
Elpin sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 7
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 758 00 53
www.elpin.pl
e-mail: elpin@elpin.pl
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Elprod s.c. K.Mocek T.Rzeźnik
ul. Gostyńska 57-59
64-000 Kościan
tel. +48 65 512 13 34
www.elprod.pl
e-mail: centrala@elprod.pl
Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Elstar sp. z o. o.
ul. Przewóz 21
30-716 Kraków
tel. +48 12 650 68 20
www.elstar.pl
e-mail: elstar@elstar.pl
Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.Jastrzębski i I.Ziomek sp.j.
ul. Gdyńska 33
26-600 Radom
tel. +48 48 363 85 96
www.eltech.radom.pl
e-mail: eltech@eltech.radom.pl
Przedsiębiorstwo Fortis sp.j. J.Karabon L.Karabon
ul. Nyska 59-61
50-505 Wrocław
tel. +48 71 367 67 35
www.fortis.wroc.pl
e-mail: fortis@fortis.wroc.pl
Hempis sp. z o.o.
ul. Łódzka 30 A, B
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. +48 44 646 11 77
www.hempis.pl
e-mail: hempis@hempis.pl
Inergia sp. z o.o.
ul. Budowlana 9
20-469 Lublin
tel. +48 81 444 02 46
www.inergia.pl
e-mail: biuro@inergia.pl
Hurtownia Elektryczna Kaj J.Tomza, A.Kamińska sp.j.
ul. Bór 132
42-202 Częstochowa
tel. +48 34 365 81 73
www.kaj.czest.pl
e-mail: kaj@kaj.czest.pl
KIM Kuźma sp.j.
ul. Pruchnicka 15 A
37-500 Jarosław
tel. +48 16 621 32 32
www.kim-jaroslaw.pl
e-mail: info@kim-jaroslaw.pl
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KK Kwant sp. z o.o.
ul. Kościuszki 43 A
44-240 Żory
tel. +48 32 434 26 57
www.kk-kwant.pl
e-mail: kwant@kk-kwant.pl
Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j.
ul. Olsztyńska 220
42-200 Częstochowa
tel. +48 34 366 95 30
www.laseratl.com.pl
e-mail: poczta@laseratl.com.pl
Makro FHU sp. z o.o. sp.k.
ul. Królewska 2
30-045 Kraków
tel. +48 12 292 80 50
www.makrofhu.pl
e-mail: zarzad@makrofhu.pl
Mega-Hurt Jacek Baranowski
ul. Struga 78
90-557 Łódź
tel. +48 42 630 74 16
www.megahurt.pl
e-mail: megahurt@megahurt.pl
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Wytwórcze Multimat Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch sp.j.
ul. Jana Pawła II 18
33-300 Nowy Sącz
tel. +48 18 444 20 18
www.multimat.webd.pl
e-mail: baza@multimat.webd.pl
Orten sp. z o.o.
ul. Wysoka 9
90-023 Łódź
tel. +48 42 677 10 50
www.orten.com.pl
e-mail: orten@orten.com.pl
Ostrowski Handel Internetowy sp. z o.o.
ul. Bieniewicka 43
05-870 Błonie
tel. +48 22 731 24 70
www.ohi.com.pl
e-mail: sklep@luxmarket.pl
Pianka Electronics Robert Pianka
ul. Kościuszki 36 A
05-270 Marki
tel. +48 22 771 42 98
www.piankaelectro.pl
e-mail: biuro@piankaelectro.pl
Polamp sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 1
11-500 Giżycko
tel. +48 87 444 04 00
www.polamp.com
e-mail: polamp@polamp.com
Polimet S.Kij sp.j.
ul. Grażyńskiego 74
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 33 497 77 77
www.polimet.com.pl
e-mail: biuro@polimet.com.pl
Projekt Automatyka i Elektrotechnika sp. z o.o.
ul. Wspólna 3B
45-837 Opole
tel. +48 77 451 54 50
www.projekt.com.pl
e-mail: biuro@projekt.com.pl