InterElektro profity marketingowe

Dołącz do nas
pomnażaj swoje możliwości

Profity marketingowe
Grupa Dystrybucyjna Inter-Elektro posiada spójną identyfikację wizualną. Logo Grupy jest kojarzone z solidnością i wiarygodnością należących do niej członków. Logo Inter-Elektro jest rozpoznawalne jako wiodąca marka ogólnopolska, a jego używanie jest znakiem prestiżu i nobilitacji.
Inter-Elektro wyposaża swoich hurtowników w materiały reklamowe, które są częściowo sponsorowane przez IE. Co roku wydawany jest katalog produktów, zawierający obok oferty reklamy poszczególnych hurtowni. Możliwe są także inne formy reklamy, np. akcje zakupowe, wyprzedaże, promocje; oklejenie aut, materiały drukowane, pylony czy reklama w czasopismach branżowych.

Dołączając do naszego grona hurtownicy zyskują dostęp do systemu informatycznego online, zawierającego najświeższe informacje na temat grupy, bazę adresową naszych członków i dostawców, bieżący cennik wszystkich artykułów elektrycznych naszych dostawców, umowy, programy lojalnościowe, kalendarz spotkań i wydarzeń czy forum.
Przynależność do grupy zapewnia rozpowszechnienie informacji o danej hurtowni w internecie i możliwość łatwego jej wyszukania przez klienta w danym regionie.