18.03.2019

ATLANTIC POLSKA - NOWY CENNIK

Szanowny Partnerze,

Szanowni Partnerzy,
Niniejszym chciałbym poinformować Państwa iż z dniem 1-go kwietnia br. ATLANTIC POLSKA wprowadza do obrotu towarowego nowy cennik detaliczny.
Z uwagi na zmienne koszty produkcji oraz zmienną wartość walut na rynkach finansowych, na których operujemy, zmuszeni jesteśmy wprowadzić korektę cenową w wysokości +3% na większość produktów oraz akcesoriów znajdujących się w naszej ofercie handlowej.
W nowym cenniku znajdą Państwo również kilka zupełnie nowych produktów, które wprowadzimy do naszej oferty już w połowie tego roku.
Będą to między innymi:
- AUREA M – splitowa pompa ciepła typu BI-BLOCK o mocach 5, 8, 10 i 16kW,
- SOLIUS Wi-Fi – znany i ceniony przez naszych Klientów promiennik ciepła, który doczekał się wreszcie wersji z mobilną obsługa przy użyciu aplikacji Cozytouch.
- 2012 CHROME - elektryczna suszarka łazienkowa 2012 w wersji CHROME,
- F-125 – elektryczny grzejnik konwekcyjny z wbudowanym programatorem tygodniowym,
- VERTIGO Wi-Fi - dobrze już wszystkim znany elektryczny ogrzewacz wody w płaskiej obudowie.
W tym roku wycofamy z naszej oferty handlowej promiennik ciepła model TATOU oraz elektryczny ogrzewacz wody VERTIGO w wersji standardowej.
Sprzedaż tych urządzeń będzie prowadzona jedynie do wyczerpania stanów magazynowych.

Jak Państwo zapewne doskonale wiedzą, rokrocznie dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty skalkulowane były w sposób możliwie najbardziej optymalny i dopasowany do potencjału naszego rynku.

Nowy cennik przesyłam Państwu w załączeniu.
Będzie on dostępny będzie do pobrania z naszej strony internetowej już w przyszłym tygodniu.

Pragniemy jednocześnie zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby w sposób jak najbardziej optymalny wesprzeć Państwa działania w procesie sprzedaży naszych produktów.

Pozostając do Państwa dyspozycji serdecznie pozdrawiam.

Arkadiusz MYŚLIWIEC
Dyrektor Handlowy